Ukupno: 182027
« Rujan 2018 »

Autor: Ivana Pintač, 24. 3. 2017.

Opća skupština UN-a 1993. godine odlučila je da se 22. ožujka svake godine obilježava Svjetski dan voda kako bi se osvijestila problematika vode - stalno zagađivanje i nedostatak pitke vode u mnogim krajevima svijeta.

Hrvatska je među zemljama bogatim pitkom vodom, a najveće zalihe nalaze se u podzemnim izvorima.

Naši su učenici kreativnim prigodnim plakatima i motivacijskim porukama na temu voda obilježili taj dan.

Autor: Ivana Pintač, 24. 3. 2017.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

Trenutno ne postoji niti jedan album.